Սեյսմոլոգիական ծառայությունների նախնական տվյալներով՝ երկրաշարժի էպիկենտրոնը գտնվել է երկրի հարավարևելյան հատվածում։ Ցնցումների ուժգնությունն այնքան մեծ է եղել, որ դրանք զգացել են նույնիսկ հեռավոր
ՀՀ բանկային համակարգի «առեղծվածը» և առաջարկվող լուծումները. Միքայել Մելքումյան «Առաջարկ Հայաստանին» նախաձեռնության շրջանակներում ներկայացնում եմ իմ մոտեցումները՝ ՀՀ բանկային ոլորտում առկա խնդիրների և
Մեծ պատասխանատվությամբ արձանագրում եմ, որ «Առաջարկ Հայաստանին» նախագիծը լայն արձագանք է գտել Հայաստանում և սփյուռքում։ Ստանում ենք հազարավոր առաջարկներ բոլոր սոցիալական խավերից, Հայաստանի
Երեկոն մայրաքաղաքում անցնում էր ինչպես միշտ։ Մարդիկ աշխատանքից հետո վերադառնում էին տուն, բարձրահարկ շենքերի պատուհաններում լույսերն էին վառվում, ոմանք շտապում էին երեխաներին մանկապարտեզից
Hraparak.am-ը գրում է․ Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջանում երեկ կրակոցներ էին հնչել։ Միջադեպի մասնակիցներից «Արմենիա» ԲԿ էին տեղափոխվել 9 մարդ։ Նրանցից մեկը մահացել է,
Նա փորձել է մտերմական կապ հաստատել ուրիշի կնոջ հետ․ այս սկանդալային մանրամասնությունը, որը առաջին հայացքից կարող էր թվալ պարզապես հերթական ընտանեկան վեճի դրվագ,
Սիրելի ընկերներ, ուրախությամբ պետք է արձանագրեմ, որ «Առաջարկ Հայաստանին» նախաձեռնությունը լայն տարածում է գտնում. այն դարձել է յուրօրինակ հարթակ՝ կարևոր գաղափարների և առաջարկների
Ապրիլի 1–ից բոլոր կենսաթոշակները և նպաստները վճարվելու են անկախիկ եղանակով, խնդրում ենք մեր բոլոր կենսաթոշակառուներին և նպաստառուներին որ մինչև մարտի 5–ը ինքնուրույն ընտրել
Բարձր ենք գնահատում Գագիկ Ծառուկյանի «Առաջարկ Հայաստանին» նախաձեռնությունը, որը կոչված է համախմբելու աշխարհասփյուռ հայության կարողությունները։ Ներքին համերաշխության և հայկական աշխարհի վերածննդին ուղղված այս